Úvod »» Aplikace Lebka v pavučině POSLEDNÍ KUS
Strojově vyšívaná aplikace na černém podkladu, vyšitá viskózovými nitěmi s vysokým leskem. Motiv je vyztužen vyšívacím podkladem, takže se po našití látka nekrabatí ani neprověšuje a dobře drží tvar. Okraje jsou termofixovány, takže se látka netřepí. Aplikaci je možno našít nitěmi v příslušné barvě, průhlednými monofilovými nitěmi nebo přilepit lepidlem na textil.
Aplikaci lze použít k našití na trička, bundy, tašky, džínové oděvy, polštáře a jiné. Skvělá také na zakrytí drobných vad na oblečení, jako záplata na koleno apod.
Velikost: 100x82 mm.
Materiál: vrchní vrstva směsová tkanina, spodní vrstva polyesterová výztuha.
Pokud není u zboží uvedeno "skladem", je vyráběno na konkrétní objednávku, sledujte prosím dodací lhůty. V případě, že na zboží velmi spěcháte, kontaktujte mne, podle aktuálních možností se Vám budu snažit vyjít vstříc.
©PattiStudio. Prosím respektujte autorská práva - nekopírujte nápad ani provedení.